PARANIZIN DEĞERİNİ BİLİN; GÜVENİLİR ÜRÜNLERE ERİŞİN!

CorpLine® Dynamic müşterileri güvenilir ve erişilebilir bir kaynak ağı üzerinden birbirleriyle temasa geçebiliyor!
Böylece aradıkları ürün ve hizmetlere doğrudan erişerek CorpLine® Kurumsal Ağı sayesinde zahmetsizce tedarik sağlıyor...

CorpLine® Corporate Network'te Hangi Firmalar Mevcut?
Tüm CorpLine® Müşterileri Tek Bir Alanda Toplanıyor; Başta Birbirleriyle Olmak Üzere Ticari Etkileşime Geçme Şansı Yakalıyor!

Herhangi bir ürün veya hizmet arayışı için uzaklara gitmeye hiç gerek yok... CorpLine® Corporate Network, edinmek istediğiniz ürün ve hizmetlerle ilgili birincil listelemeyi yapıyor, 7/24 ticari fırsat şansı yaratıyor!


  • Anında Ürün ve Hizmetlere Erişme Şansını Yakalayın!
  • Firmanızı Kurumsal Bir Ağ İçerisinde Tutarak Satış Fırsatları Tanıyın!

CorpLine® Corporate Network'e Katılma Şartları Nelerdir?

Yüksek Güvenlikli İşlemler

Tüm CorpLine® Kurumsal Web Paketleri'nde standart olarak sunulan yüksek güvenlik standartları kapsamında sunucu temelli güvenlik sistemleriniz daima güncelleniyor! Bitninja® Server Security ve birçok üst düzey güvenlik güncellemesine tamamen ücretsiz erişin!

Tek Merkezden Sürekli Kontrol

Küresel çaptaki barındırma ve sunucu partnerleri sayesinde Dünya üzerinde 16 farklı noktada konumlandırma yapabilen CorpLine® Dynamic Ekibi'nin 7 gün 24 saat boyunca tek bir merkezden yönettiği kaynaklarınızla sorunlara anında ve etkin müdahale mümkün!

Sürekli Geliştirme Desteği

Küçük ve orta boy projelerde güncelleme masrafı mı? CorpLine® müşterileri için bunlar dert değil! Yıllık bazda binlerce liraya varan güncelleme/geliştirme adı altındaki kaynak israfınıza artık son verin. Çünkü CorpLine® ekipleri, talebinizle anında geliştirme yapmak için sabırsızlanıyor!

7/24 Teknik Destek Hizmetleri

Mail üzerinden daima aktif destek! İster CorpLine® destek mailinden; ister canlı destek sisteminden, isterseniz de CorpLine® Kırmızı Hat üzerinden sanal asistanınıza erişebilir; bildiriminizi bırakarak en kısa sürede bildiriminizin çözümlenmesini arkanıza yaslanarak keyifle izleyebilirsiniz!


Küresel Çapta Çözümleme

CorpLine Dynamic ekipleri tüm siparişlerinizde uluslararası sabitleri baz alarak konumlama yapıyor; daima kazançlı çıkmanızı sağlıyor! Asla azıyla yetinmeyin...


Katmanlı Çalışma Modeli

Tüm çalışmalar tek çatı altında ama her basamak ayrı katmanlarda... Nasıl mı oluyor? CorpLine Dynamic Solutions'ın katmanlı iş ve çalışma modelini keşfedin!


Özel Feedback Analizleri

CorpLine hizmetleri sizin dokunuşlarınızla güncelleniyor... Talepleriniz doğrultusunda müşteri odaklı sistemlerimizi her geçen gün genişletiyoruz!


Müşteri Destek Sistemleri

Sadece tek bir hizmet? Asla! Sanal asistan modelini uzay seviyesine taşıyoruz... CorpLine Destek Hizmetleri'nde limit yok; yüksek müşteri memnuniyeti var!

Tek bir alandan çoklu yönetimle eşsiz fiyat ve kalite mi? Mükemmel!

 

Copyright © 2017 CorpLine® Global Solutions. All rights reserved.