TEK HAMLEDE TÜMLEŞİK ÇÖZÜM; ANINDA ÇÖZÜN!

CorpLine® Dynamic'in tek kalemlik paketi olan Oneshot Pack ile
küçük çaplı projelerinizi minimum maliyet ve maksimum yetkinlikle tamamlayın!

Tek Kalemde Kaç Farklı Hizmet Almalıyım?
Tek seferde tüm ihtiyaçlarınızı giderin! Üstelik uygun fiyatlara karşın CorpLine® Dynamic kaltesiyle!

Sadece bir tanıtım sayfası yada internet ilanına mı ihtiyacınız var? Düşük çaplı projeleriniz için bir kere ödeyin; kaliteyi hissedin...


  • Cazip Fiyatlar
  • CorpLine® Dynamic Kalitesi
  • Tek Hamlede Kusursuz Hizmet

Oneshot İle Nelere Sahip Olacağım?
Sanal Broşürlerle Tanıtım ve Reklam Maliyetlerinizi Düşürün!

Sadece yeni yasalar gereği web adresi oluşturmayı unutun. İnternet ortamında oluşutaracağınız sanal firma sayfanıza gerek tanıtım, gerek reklam, gerekse işletme maliyetlerinizi binlerce lira aşağıya çekmek mümkün...


  • Firmanızı Etkin Bir Şekilde Tanıtın
  • Reklam ve Pazarlama Maliyetlerinizi Düşürün
  • Kayıt ve Entegrasyonlarla İşletmenizi Bulunur Kılın

Tek Hamlede CorpLine® İşletmeme Ne Katacak?

Yüksek Güvenlikli İşlemler

Tüm CorpLine® Kurumsal Web Paketleri'nde standart olarak sunulan yüksek güvenlik standartları kapsamında sunucu temelli güvenlik sistemleriniz daima güncelleniyor! Bitninja® Server Security ve birçok üst düzey güvenlik güncellemesine tamamen ücretsiz erişin!

Tek Merkezden Sürekli Kontrol

Küresel çaptaki barındırma ve sunucu partnerleri sayesinde Dünya üzerinde 16 farklı noktada konumlandırma yapabilen CorpLine® Dynamic Ekibi'nin 7 gün 24 saat boyunca tek bir merkezden yönettiği kaynaklarınızla sorunlara anında ve etkin müdahale mümkün!

Sürekli Geliştirme Desteği

Küçük ve orta boy projelerde güncelleme masrafı mı? CorpLine® müşterileri için bunlar dert değil! Yıllık bazda binlerce liraya varan güncelleme/geliştirme adı altındaki kaynak israfınıza artık son verin. Çünkü CorpLine® ekipleri, talebinizle anında geliştirme yapmak için sabırsızlanıyor!

7/24 Teknik Destek Hizmetleri

Mail üzerinden daima aktif destek! İster CorpLine® destek mailinden; ister canlı destek sisteminden, isterseniz de CorpLine® Kırmızı Hat üzerinden sanal asistanınıza erişebilir; bildiriminizi bırakarak en kısa sürede bildiriminizin çözümlenmesini arkanıza yaslanarak keyifle izleyebilirsiniz!


Küresel Çapta Çözümleme

CorpLine Dynamic ekipleri tüm siparişlerinizde uluslararası sabitleri baz alarak konumlama yapıyor; daima kazançlı çıkmanızı sağlıyor! Asla azıyla yetinmeyin...


Katmanlı Çalışma Modeli

Tüm çalışmalar tek çatı altında ama her basamak ayrı katmanlarda... Nasıl mı oluyor? CorpLine Dynamic Solutions'ın katmanlı iş ve çalışma modelini keşfedin!


Özel Feedback Analizleri

CorpLine hizmetleri sizin dokunuşlarınızla güncelleniyor... Talepleriniz doğrultusunda müşteri odaklı sistemlerimizi her geçen gün genişletiyoruz!


Müşteri Destek Sistemleri

Sadece tek bir hizmet? Asla! Sanal asistan modelini uzay seviyesine taşıyoruz... CorpLine Destek Hizmetleri'nde limit yok; yüksek müşteri memnuniyeti var!

Tek bir alandan çoklu yönetimle eşsiz fiyat ve kalite mi? Mükemmel!

 

Copyright © 2017 CorpLine® Global Solutions. All rights reserved.