CORPLİNE™ DYNAMİC SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ANLAYIŞI

Sürdürülebilir çalışmalarla sürdürülebilir sistemler yaratıyoruz...

CorpLine Global sürdürülebilirlik yaklaşımı,güçlü bir kurumsal yönetim yapılanması temelinde hayat buluyor ve müşteriler, insan kaynağı, sosyal sorumluluk ve inovasyon başlıkları altında tüm paydaşlar için kalıcı değer üretilmesine olanak sunuyor.

Temelleri oluşmaya başladığı ilk andan itibaren CorpLine Global,kurumsal yapılanma,inovasyon ve yeni nesil gelişim konularında işlevsel,sürdürülebilir ve koordine çalışmalar yaratma esaslarını göz önüne alarak yoluna devam etmektedir.Sağlam değerlerle kökten bağlı olduğumuz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki değerlerin sürdürülebilirlik potansiyelleri ve mekanik işleyişe çevrilebilmesi için değerlendirilmesi hususlarındaki çalışmalarımız gün be gün devam etmektedir.

Bu amaçla CorpLine Global Solutions ve bünyesinde barındırdığı ekipler arasında her yıl 2 kez olmak üzere İşlevsel Sürdürülebilirlik Toplantıları düzenliyor,CorpLine Global bünyesindeki fikir ve düşünceleri kurumsal hedeflere dönüştürüyoruz.

 

CorpLine Global Sürdürülebilirlik Anlayışı

Sürdürülebilirlik kavramının tek yönlü ele alınmasına karşı çıkan CorpLine Global,sürdürülebilirlik çalışmalarının merkezine kurumsal yapılanmayı yerleştirmektedir.Yaratılmaya çalışılan herhangi bir olgunun,plansız,katma değersiz ve tüm yönleriyle hazır hale getirilmeden son kullanıcı-tüketiciye sunulması,içerisinde bulunulan dinamikleri tamamen tıkayacağı gibi,karlılık ve verimlilik gibi iki önemli ana esası da yerle bir etmektedir.Bu nedenledir ki kurumsal yapılanma,sürdürülebilirlik ve verimlilik çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.​


Küresel Çapta Çözümleme

CorpLine Dynamic ekipleri tüm siparişlerinizde uluslararası sabitleri baz alarak konumlama yapıyor; daima kazançlı çıkmanızı sağlıyor! Asla azıyla yetinmeyin...


Katmanlı Çalışma Modeli

Tüm çalışmalar tek çatı altında ama her basamak ayrı katmanlarda... Nasıl mı oluyor? CorpLine Dynamic Solutions'ın katmanlı iş ve çalışma modelini keşfedin!


Özel Feedback Analizleri

CorpLine hizmetleri sizin dokunuşlarınızla güncelleniyor... Talepleriniz doğrultusunda müşteri odaklı sistemlerimizi her geçen gün genişletiyoruz!


Müşteri Destek Sistemleri

Sadece tek bir hizmet? Asla! Sanal asistan modelini uzay seviyesine taşıyoruz... CorpLine Destek Hizmetleri'nde limit yok; yüksek müşteri memnuniyeti var!

Yüksek hızda destek için barındırma ve temin hizmetleri... Mükemmel!

 

Copyright © 2017 CorpLine® Global Solutions. All rights reserved.